“Kam qenë e dehur”, Kim Kardashian zbulon si e ka zbuluar sekretin e shtatzënisë së fundit

Modelja e famshme dhe protagonistja në reality show-n e famshëm, Kim Kardashian, ka rrëfyer në një intervistë të episodit të rradhës “Keeping with Kardashians” se ka qenë ajo që ka thënë të vërtetën rreth pritjes së fëmijës së 4 të saj sepse ka qenë e dehur. Kim shprehet se madje nuk e mban mend se kujt ja ka thënë, por pohon se ishte vetë fajtorja për lajmin e përhapur: “Unë i thashë dikujt në ditën e Krishlindjeve dhe nuk e mbaj mend kujt sepse isha e dehur”, është shprehur Kim.
Kujtojmë që modelja ka kaluar 2 shtatzënitë me ndihmën e një nëne surrogate dhe 2 të tjera i ka mbartur vetë në një periudhë të shkurtër kohore.

Share With:
Translate »
408 Views