Kapiteni im! Dedikimi i Borës për babanë Xhevdet Feri

Aktori i mirënjohur Xhevdet Feri ishte bërë gjysh vetëm së fundmi, por sëmundja e rëndë nuk e lejoi që të shijonte më gjatë statusin e ri.

Vajza e tij Bora, e cila është bërë së fundmi nënë për herë të parë, bëri një dedikim në Instagram për babanë e ndjerë.

Me një epitet dhe një përshkrim të shkurtër që flet shumë, ajo e quan të atin: Kapiten.

Aktori u nda mbrëmë nga jeta në moshën 59-vjeçare duke lënë pas një dhimbje të madhe te familja, kolegët, por edhe në artin shqiptar.

Share With:294 Views