Karroca? Asgjë para kësaj dhurate që mori Matini

Shyhrete Behluli, më 16 gushtit është bërë gjyshe e shtëpisë pasi që Kushtrimi dhe Learta janë bërë prindër për herë të parë. Learta, reja e këngëtares ka lindur djalë dhe në një nga spitalet e Dortmundit të Gjermanisë. Siç duket kjo dëshirë iu realizua familjes Salihu, pasi  Kushtrimi pak orë më parë ka publikuar një foto në Instagram, ku ka treguar se Matini është bërë me pasaportë gjermane. Rikujtojmë se Learta dhe Kushtrimi mbetën çifti më i përfolur i mediave rozë. 

 

Share With:
Translate »
902 Views