Kartolina Krishtlindjeve të Kate, William dhe fëmijëve nuk është ajo që prisnim

Kate Middleton dhe Princi William po dërgojnë urime për Krishtlindje!

Të shtunën, Princi dhe Princesha e Uellsit publikuan kartolinën e tyre vjetore të Krishtlindjeve. Fotoja e shkrepur nga fotografi Josh Shinner në fillim të këtij viti tregon çiftin duke pozuar me tre fëmijët e tyre – Princin George, 10 vjeç, Princeshën Charlotte, 8 vjeç dhe Princin Louis, 5 vjeç.

Fotoja klasike e stilit portret bardh e zi është një largim nga stili i zakonshëm për William dhe Kate. Ata zakonisht ndajnë foto me ngjyra të gjalla në natyrë. Fotografia e këtij viti, e cila është bërë në Windsor, duket se është shkrepur në një ambient studioje.

Familja është e veshur me këmisha me kopsa. Kate dhe Charlotte të dyja veshin xhinse, ndërsa William, George dhe Louis koordinohen me pantallona të errëta (me Louis me pantallona të shkurtra!).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
41 Views