Kate dhe William nuk mbajnë inat, por postojnë foton e George 8 vjeç

Pas fyerjeve që u lëshuan ndaj Princit George dhe memeve që u bënë për prezencën e tij në stadium, në finalen e Euro 2020, u tha se Kate dhe William do ta mbanin disa kohë larg mediave sociale dhe ëëmendjes së publikut, por jo.

Kate dhe William nuk mbajnë inat, por postojnë foton e George 8

George bën sot 8 vjeç dhe Kate ndoqi traditën duke postuar dje pak para mesnate foton e tij më të re.

“Nesër bën 8”, shkruante dukesha Kate dje.

Kate dhe William nuk mbajnë inat, por postojnë foton e George 8

George është i treti në radhë për fronin mbretëror, pas gjyshit dhe babit të tij. Ai është njëherësh vëllai i Charlotte 6 vjeçe dhe Louis 3.

Kate dhe William nuk mbajnë inat, por postojnë foton e George 8

Share With:
Translate »
553 Views