Kate Middleton po luan me fansat…

Fëmija i tretë i familjes mbretërore do të vijë në jetë në muajin prill.

Dukesha Kate Middleton, kishte disa ditë që nuk shfaqej në publik, por duket se tashmë ka nisur angazhimet e saj.

Pavarësisht shtatzënisë, dukesha duket në forma perfekte fizike, aq sa duket se ajo po luan me fansat e saj, të cilët janë shumë kuriozë të dinë gjininë e fëmijës së tretë.

Dalja e parë publike e Kate Middleton ishte me një fustan ngjyrë blu të Temperley London.

Ndërsa disa ditë më pas, dukesha u shfaq me një fustan ngjyrë rozë të Orla Kiely.

Menjëherë pas kësaj, Kate sërish vijoi “lojën” e ngjyrave, pasi u shfaq në daljen e rradhës me fustan blu të Philosophy by Lorenzo Serafini.

Blu apo rozë, djalë apo vajzë?

Anglezët dhe fansat e familjes mbretërore janë “çmendur” nga kjo lojë e Kate Middleton, e cila edhe pse e di gjininë e fëmijës, nuk dëshiron ta bëjë publike dhe vijon lojën e ngjyrave.

Por, pas zbulimit të gjinisë, do të lindë një tjetër kuriozitet: Si do të jetë emri i fëmijës?

Share With:
Translate »
657 Views