Katie Price në shëtitje me vajzën, por ka gjithë botën kundër…

Ajo njihet për ekspozimin e formave të saj trupore për shkak të karrierës së saj si supermodele.

Dhe Katie Price ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas një shfaqje në The Ray Darcy Show mbrëmjen e së dielës.

E shoqëruar nga vajza e saj 10 vjeçare, Princess Tiaami u shfaq më një bluze transparente dhe pa reçipeta gjë që u shoqërua me një lumë kritikash nga fansat.

Dalja e nënës së 5 fëmijëve u bë pasi mohoi akuzat se ka shpëndarë një video seksuale të ish bashkëshortit të saj Alex Reid.

 

Share With:
Translate »
709 Views