Klithma seksi në zyrë, flet 15-vjeçarja që u “kap mat” me shefin e komunës shqiptare

U mbyll tre orë në zyrë me shefin e komunës dhe pas britmave të seksit, punonjësit e akuzuan se kishte kryer marrëdhënie me 53 vjeçarin. Që prej 1 javë 15 vjeçarja me inicialet E. B është mbyllur në shtëpinë e saj në Ferizaj dhe shprehet se nuk kërkon të ketë kontakt me askënd. Sipas saj, zyrtarët e Komunës dhe disa punonjës tjerë përhapën fjalë në qytet se ishte mbyllur për tre orë me një zyrtar të Komunës, por shton se gjithçka është gënjshtër.  Në një intervistë për “Arbresh.Info”, ajo ka treguar se mërkurën e 7 shkurtit kishte shkruar për të mbyllur disa dokumnte të familjes në zyrën e Rexhep Bajramit dhe ka mohuar të ketë kryer marrëdhënie me të. E mitura, ka hedhur poshtë akuzat e punonjësve dhe ka thënë se nuk ka asnjë lidhje me 53 vjeçarin, për të cilin thotë se e njeh që nga muaji prill i vitit të kaluar. Theksojmë se Rexhep Bajrami është akuzuar nga 5 punonjës të komunës se kishte qenë duke kryer marrëdhënie seksuale me të miturën, pasi ata kanë dëgjuar klithma seksi. Ai jo vetëm që është pezulluar nga puna pak orë pasi ka shpërthyer skandali, por edhe është vënë në hetim nga policia. Sipas mediave kosovare, ndaj Rexhep Bajramit ekziston edhe një tjetër akuzë për “marrëdhënie seksuale nën moshën 16 vjeçare”, ndërkohë që mësohet se viktima ishte po e njëjta e mitur. Ndërkohë punonjësit kanë dëshmuar në polici se kanë dëgjuar klithma të mëdha dhe se Bajrami njihej në gjithë zonën si një njeri që “rendte” pas femrave, e sidomos pas vajzave te vogla.

Share With:
Translate »
743 Views