Katy Perry pas lindjes, përmes fotove të paparacit

Katy Perry është fotografuar duke shëtitur vajzën e saj e veshur me një kanatiere, streçe dhe kapele, por pa recipeta. Shkrepjet janë realizuar në Hawaii, ku këngëtarja po pushon prej disa ditësh. Kjo është hera e parë që Katy është parë me të bijën e cila ka gjashtë muaj që ka ardhur në jetë. Sigurisht në foto është mbuluar imazhi i së voglës, pasi nëna e saj nuk ka vendosur akoma për ta bërë publike fytyrën e saj.

Në këto foto këngëtarja duket si çdo nënë tjetër, e pakuruar, në rehatinë e saj e me fokusin kryesor tek vajza.

Share With:
Translate »
356 Views