Kejsi feston ditëlindjen, prindërit e Stresit e surprizojnë: Krenare që mbaj mbiemrin Lushaj

Bashkëshortja e reperit të njohur, Arkimed Lushaj ditën e sotme feston ditëlindjen. Surprizën e parë ajo e ka marrë nga familja e bashkëshortit, të cilët kanë gjetur mundësinë për t’i dërguar një tortë dhe disa dhurata. Krahas fotove ku shfaqet surpriza, ajo ka shkruar edhe pak fjalë dedikuar vjehrrit dhe vjehrrës. “Çdo të thotë të kesh njerëz aq afër zemrës sa që as distanca nuk të ndan! Faleminderit për gjithë dashurinë dhe mbështetjen tuaj që nuk më ka munguar kurrë. Ndihem krenare që mbaj mbiemrin Lushaj”,-shkruan ajo.

Kejsi ka falenderuar edhe familjen e saj dhe partnerin me disa foto të tjera. “Faleminderit i shtrenjti ime. Urimi yt gjithmonë është i pari, dhuratën më të bukur, dashurinë ma jep ti. E vetmja dëshirë e imja është të jemi krah njëri-tjetrit shumë shpejt”, shkruan ajo për Stresin.

Kujtojmë se partnerja e reperit studion dhe jeton jashtë Shqipërisë, ndaj për këtë arsye largësia i bën të dy të kenë mall dhe të humbasin disa momente të veçanta krah njëri-tjetrit.

Share With:608 Views