Kejvina e destinuar për t’u bërë modele, poston fotot nga fëmijëria

Me paraqitjen e saj të parë, velina e emisionit tek Ermal Mamaqi, ka bërë që rrjeti të “ziejë” për shkak të pamjeve provokuese që ka publikuar.

Ajo është ndjerë nostalgjike dhe ka publikuar foto të fëmijërisë në Instastory.

Kejvina duket se ka qënën një vajzë e qeshur dhe bionde.

Share With:
Translate »
774 Views