Kelvi Kadilli: 14 vjeç, më përdhunuan

Një prej të ftuarve specialë të kësaj puntate në “Mos i fol shoferit” në Ora News ishte moderatori Kelvi Kadilli. Ai zbuloi disa detaje nga jeta e tij private dhe intime, që shkaktoi shumë të qeshura tek publiku.

I pyetur se kur ka kryer marrëdhënie seksuale për herë të parë, Kelvi tha duke qeshur: “Se mbaj mend 14 ose 15 vjeç. Më përdhunuan.” 

Ndërsa lavatriçen gjatë procesit të centrifugës e konsideroi si vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks.

Biseda vijoi tek ëndrrat e tij erotike, për të cilat konfirmoi se i shihte shumë kur ishte adoleshent.

“Shihja erotike kur isha adoleshent. Ëndrrat shkonin dhe në realitet sepse kur zgjohesha, duhet të ndërrohesha. Tani nuk shoh më, se bëjmë gjëra”, tregoi Kelvi.

Share With:
Translate »
732 Views