Këngëtari bëhet baba dhe poston foto nga salla e lindjes

Këngëtari nga Kosova, Albatrit Muqiqi, është bërë sot baba i një vajze të cilën e quajnë Amelia. Ai ka postuar një foto nga salla e lindjes ku duket shumë entuziast.
I urojmë shumë fat dhe lumturi familjes së re!

 

 

Share With:
Translate »
2415 Views