Dedikimi prekës i Ardit Gjebreas për ditëlindjen e nënës së tij (Foto)

Showman-i i njohur shqiptar, Ardit Gjebrea ka qenë thuajse gjithmonë i rezervuar në lidhje me jetën e tij private edhe pse familja e tij njihet tashmë nga publiku. Ditën e sotme, me rastin e ditëlindjes së nënës së tij ai ka ndarë me ndjekësit e tij në instagram foton e njëmijtë me nënën dhe motrën ku shkruan:
Foto 1.000! Në mes të një motre dhe vëllai – nëna. Nuk mjaftojnë 1 mijë fjalë të të them çfarë je për mua, nuk mjaftojnë 1 milion falje të të kërkoj sa herë të kam mërzitur. Nëse do rilind përsëri, nuk do doja nënë tjetër të më lindte… vetëm TI!

Share With:
Translate »
1657 Views