Këngëtari shqiptar i deklaron dashurinë vajzës së politikanit në mes të të gjithëve

Lidhja mes Majk dhe Melitës është folur shumë por nuk është pranuar nga asnjëri prej tyre.

Majk siç duket ka menduar se kjo është koha e përshtatshme për ta konfirmuar më në fund lidhjen e re.

Sipas “faxëeb.al” teksa jepte koncert në një club, reperi ka thirrur në skenë Melitën dhe i ka dhuruar një buqetë me lule.

“Faleminderit që egziston zemra imë, të dua shumë”, i ka thënë Majku të dashurës para publikut.

Më pas reperi i ka dedikuar Melitës këngën e Alban Skënderaj “Mrekullia e 8”.

Share With:
Translate »
878 Views