Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, do të bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur i hitit “Ishe ti”, Stine, ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Mirage”. Ai zbuloi projektet e reja me të cilat po merrej, të cilat planifikon t’i nxjerrë para datës së ndërrimit të viteve, si një dhuratë për të gjithë fansat e tij.

Gjatë intervistës, ai preku edhe jetën private, duke treguar se tashmë pjesën më të madhe të kohës ja ka kushtuar vajzës së tij 2-vjeçare Estias. Këngëtari nuk la pa përmendur faktin se do që të bëhet baba për herë të dytë, për ta bërë Estian me një motër ose vëlla.

“Kur ta shkruajë Zoti, kur ta caktojë Zoti datën do të bëhem prind prap. Do punoj pa frena. Tani është dhe bashkëpunim, është me kontratë ajo pjesë. ‘Do e bëjmë apo jo?’ Nuk kemi bërë plane. Kemi qef t’i japim një shok gocës, ta ketë një vëlla si shok ose motër”.- u shpreh ai.

Share With:
Translate »
656 Views