Këngëtari shqiptar po bëhet baba për herë të dytë dhe sapo na zbuloi gjininë

Këngëtari i njohur i “NRG Band”, Besnik Qaka do të bëhet së shpejti baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Lolita është në pritje të ëmbël.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Besniku, gjatë një interviste për
“Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”. Ai zbuloi se fëmija i dytë do të jetë djalë.

Kujtojmë se këngëtari është baba i një vajze, e cila quhet Una.

Share With:
Translate »
240 Views