Këngëtarja dhe moderatorja bën urimin më të ëmbël për ditëlindjen e të birit

Këngëtarja dhe moderatorja radiofonike Julka Gramo është nënë e dy fëmijëve, Ian dhe Greg. Ian është djali i saj i madh i cili sot mbush 7 vjeç.

Julka ka postuar një foto me djalin kur ishte disa muajsh dhe ka bërë urimin më të bukur që një nënë mund të bëjë. “Unë nuk të bëra ty dhuratën e jetës, jeta më solli ty për dhuratë” e shoqëron këngëtarja postimin.

I urojmë jetë të gjatë Ian dhe të bëhet krenaria e prindërve! /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
700 Views