Këngëtarja e njohur vjen në super formë pas lindjes

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Edita Sopjani, pak muaj më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Edita njihet si një vajzë me plot energji pozitive.

Ajo se fundmi në Instagram ka ndarë disa fotografi me ndjekësit.

Edita shihet në super formë, duket se epiteti i nënës e ka bërë edhe më të bukur, shkruan “Kosovarja”.

Share With:
Translate »
86 Views