Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Aksel

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore,  por jo vetëm Denisa Gjezo është bërë nënë për herë të dytë më 22 nëntor! Lajmin e ka dhënë vetë ajo me anë të një postimi në Facebook: “Femijet vijne ne jete per te na treguar dhe mesuar cfare eshte lumturia…!Epo nuk ka lumturi me te madhe se te behesh Nene,edhe pse per here te dyte☺️ Sot ndihem me shpirtin e mbushur plote dhe e bekuar nga ty Ati yne??Mirse erdhe Aksel …” Më parë këngëtarja na prezantoi edhe me familjen e saj të vogël! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
891 Views