Kështu e feston Tian 2-mujorin e lindjes

Ka dy muaj që Tuna ka sjell në jetë djalin e saj Tianin, nga martesa me Patris Berishën. 

Që prej lindjes së djalit këngëtarja u përkujdes që të ndaj me fansat shumë gjëra nga privatësia e saj dhe djalit.

Tiani sot mbushi dy muaj jetë, ja foto e ëmbël që postoi mami Tuna për t’ia uruar dy mujorin atij.

 

Share With:
Translate »
994 Views