Kështu e uroi bashkëshortja e Ardit Gjebresë të dashurën e Jonit për ditëlindje

Jon Gjebrea sapo ka kurorëzuar dashurinë e tij me fejesë. E dashura e zemrës së tij ka pasur ditëlindjen dhe Joni ka postuar një foto të të dyve. Ka ardhur urimi për ditëlindje nga Joni për Merlin por ka ardhur edhe nga vjehrra e saj Anila.

E ëma e Jonit e ka uruar nusen e djalit për ditëlindje në këtë mënyrë: “ Gëzuar dashurisë tënde, shumë lumturi dhe bekime pafund. Ju dua e ju puth fort fort”.

Share With:
Translate »
1256 Views