Kështu reagon Renée kur dëgjon këngën e babit…

Vogëlushja Renee është bërë mjaft e njohur në rrjetet sociale, për shkak të prindërve të saj Norës dhe Robertit. Dyshja e njohur publikojnë vazhdimisht video dhe foto të bukuroshes së vogël që është aq e ëmbël dhe përcjell vetëm dashuri. Renee edhe pse e vogël me dy prindër këngëtarë, duket se ka vesh për muzikë. Roberti përmes një video të postuar në Instagram tregon se kënga e re që po përgatitet nga ai fillimisht dëgjohet nga Renee që jep edhe aprovimin. Vogëlushja kur e dëgjon fillimisht qëndron serioze, por më pas qesh me aq ëmbëlsi, gjë që tregon se e pëlqen këngën e re.

 

Share With:
Translate »
824 Views