Videot nga audicionet e para të Selenës, Demit dhe Mileyt do t’ju lënë pa fjalë

Ato sot janë një frymëzim për të gjithë botën mbarë, sidomos për vajzat adoleshente të cilat i shohin si idhuj. Por fillimet e tyre kanë qënë aq të thjeshta dhe të zakonshme si të cdo famijë në botë. Bëhet fjalë për Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus dhe Zendaya, yjet e Disneyt që morën hov në atë periudhë për tu bërë më pas femrat frymëzuese që ne njohim sot. Por kjo video ku ato duken në audicionet e tyre të para për aktore na vunë buzën në gaz ndërsa i shihnim.

Disney Stars Adorable First Auditions

Future Disney stars Selena Gomez and Zendaya were so, so adorable in their auditions—and just wait until Miley Cyrus sings ???

Posted by ELLE on Monday, August 7, 2017

Share With:
Translate »
644 Views