Kësulkuqja sot e ka emrin Ameli

Vetëm pak ditë më parë, çifti i artistëve Miriam Cani dhe Alban Skënderaj na treguan se filluan pushimet familjare për ta, por pa na e zbuluar destinacionin! Sot, Miriami na ka treguar përmes një fotoje se po pushojnë në Antalia. Duket se vogëlushja Ameli po argëtohet shumë, teksa vrapon nëpër resort si një kësulëkuqe e vogël me peshqirin e saj me Minnie Mouse me kapuç të kuq! Fëmijët dinë si t’i shijojnë pushimet në maksimum!

Share With:
Translate »
970 Views