Kida mungoi në dasmën e Xhensilës, dikush e priste në takim

Xhensila dhe Kida, janë jo vetëm këngëtaret e duetit të tyre por edhe mikesha në jetën jashtë skenës. Por mungesa e Kidës në dasmën e Besit me Xhensilën u ra në sy të gjithëve.
Ndërsa pjesa më e madhe e showbizzit shqiptar u takuan me njëri-tjetrin në dasmë, Kida u takua me më të voglin e familjes Berisha, Tianin. Më parë Tuna postoi një foto të Tianit, të veshur me kostum ku shkruante se ishte gati për një takim.  

Teksa të dy këngëtaret po pushojnë në një resort në Turqi, mami Tuna ka postuar foton nga takimi i Tianit me Kidën.

Gjithsesi në një postim në Instagram Kida e uron për martesën motrushen e saj, siç e quan ajo Xhensilën. Ndërkohë që Xhensila po festonte ditën më të lumtur të jetës, Kida kaloi kohë me një princin të vogël./Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
1919 Views