Këtë foto nga Gerta e Big Brother Albania 9 nuk e keni parë asnjëherë!

Gerta Shino është banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother Albania 9” e cila la lojën e para nga çiftet e këtij edicioni. Ajo tërhoqi vëmendjen e publikut me ëmbëlsinë, inteligjencën dhe elegancën e saj. Këto virtyte duket se ajo i ka të lindura dhe kjo foto e gjetur nga redaksia e Kids’ Time i vërteton më së miri.
Në foto Gerta duket se nuk ka ndryshuar shumë dhe reflekton karakterin e një vogëlusheje të ëmbël dhe me shumë ambicie.

Share With:
Translate »
3723 Views