Khloe Kardashian ndan videon me përjetimet e xhirimit të ‘Calvin Klein’ gjatë shtatzënisë

Sot interneti ëshët pushtuar nga fotot e motrave Kradashian-Jenner, të cilat janë bërë qëndra e fushatës më të re të markës ‘Calvin Klein’. Ato janë shfaqur shumë të lumtura për gjithçka kanë përjetuar, por më shumë se të tjerat është Khloe ajo që ka shprehur me fjalë ndjenjat.

Rezultate imazhesh për kardashian jenners calvin klein campain

Arsyeja që fshihet pas saj është fakti që gjatë xhirimeve për spotin dhe fotot, kjo e fundit sapo ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzënisë. “Të jem pjesë e fushatës së Calvin Klein ka qenë gjithmonë një ëndërr. Fakti që xhirova me motrat dhe isha pothuajse 9-muajshe shtatzënë e bën kaq speciale çdo gjë. Dhe këtë moment e kam të ruajtur përgjithmonë si më magjikun. Më mungon barku im”,-ka shkruar ajo.

Share With:
Translate »
549 Views