Khloe Kardashian organizon festën e pritjes së bebit

Khloe Kardashian dhe sportisti Tristian Thompson po përjetojnë periudhën më të bukur për një çift, pritja e fëmijës së parë që është vajzë.

Dhe siç pritej, Khloe ka organizuar një festë për pritjen e të voglës. Çdo gjë e kuruar në detaje dhe ngjyra rozë që mbizotëron.

Të ftuara në festë ishin mikeshat më të ngushta të familjes dhe sigurisht edhe dy kushërirat më të vogla, Chicago dhe Stormi.

Femrat e familjes dukeshin të gjitha të emocionuara dhe të veshura në rozë, po njëjtë edhe mami në pritje Khloe Kardashian. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
533 Views