Khloe Kardashian pozon me bikini pas lindjes dhe duket WOW!

Pak muaj më parë Khloe Kardashian solli në jetë vajzën e saj të parë të quajtur True. Normalisht si çdo nënë ylli i Kardashianëve pësoi deformime në trup dhe është duke u përpjekur në maksimum të rikthejë format e mëparshme. Në foton e publikuar nga motra Kendall Jenner, duket se Khloe e ka marrë shumë shpejt veten dhe trupi i saj është përmirësuar shumë. Fansat kanë reaguar pozitivisht dhe të gjithë e komplimentojnë për punën që po bën.

Por 34-vjeçarja për tu treguar modeste, ka reaguar nëpërmjet një postimi në ‘Twitter’ ku tregon se trupi i saj nuk është aspak mirë dhe në foto nuk ishte ajo, duke lënë të kuptohet se trupin në gjendjen më të mirë do e shohim në ditët në vazhdim./

Share With:
Translate »
661 Views