Khloe Kardashian tregon disa “marifete” për të arritur rezultatin e dëshiruar në një fotografi

Ylli i ‘Kepping Up With Kardashians’ ka miliona ndjekës në ‘Instagram’ të cilët adhurojnë çdo fotografi të saj. Por Khloe është treguar disi “bujare” me fansat e saj, kryesisht femrat duke u dhënë disa shembuj shumë konkret se si mund të dalin shumë sa më mirë në fotografi. Ajo ka treguar se nuk i pëlqen të përdor efekte në fotografitë e saj apo ‘photoshop’, sepse ka disa mënyra të tjera shumë më të lehta për t’u dukur bukur.

Khloe ka treguar se këndi i kamerës ka një ndryshim shumë të madh. Duhet që një person t’u fotografojë vetëm nga lart, sepse ky është këndi perfekt. Nëse doni të realizoni disa fotografi të bukura duhet të vishni rroba të zeza dhe me vija vertikalë dhe jo horizontale. Khloe Kardashian është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet që fëmija i saj të vijë në jetë.

Rezultate imazhesh për khloe kardashian wearing black

Share With:
Translate »
555 Views