Kiara dhe Luna arrijnë në shtëpi, u bëjnë pritje madhështore

Luizi dhe Kiara janë tashmë prindër të një bebusheje emri i së cilës është Luna Mari Ejlli.

Pasditen e sotme, nëpërmjet një videoje të shpërndarë në rrjetin social të Instagramit, moderatorja Kiara njoftoi se Luna do të shkonte në shtëpi me mamin dhe babin.

Teksa kanë mbërritur, Luna ka gjetur një surprizë të bukur në hyrje.

Tani të gjithë jemi në pritje të një portreti familjar të mami, babit dhe Lunës së vogël

Share With:
Translate »
29 Views