Gili tregon arsyejen pse po jeton me nusen në të njejtën shtëpi

Gili dhe Herolina kanë treguar edhe këtë herë dashurinë dhe respektin që kanë për njëra-tjetrën.

Të ftuara në një emision televiziv, ato treguan më shumë se kurrë për jetën e tyre.

Ndër tjera ato treguan se jetojnë në të njejtën shtëpi njëra në kat të parë e tjetra në të dytin.

Gili u shpreh se në familjen e saj nuk ka vajzë dhe se tash me ardhjen e Herolinës në familjën e saj, ajo tashmë e ka një të tillë.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni përgjigjen e këngëtarës për nusen e saj.

Share With:
Translate »
25 Views