Kiara flet për herë të parë për dy gjërat që e tërheqin pafund tek Luizi, sidomos tani në shtatzani

Mbrëmjen e sotme Kiara ka krijuar një rubrikë me pyetje, ku i është përgjigjur shumë dashamirësve të saj.

Ajo ka folur rreth shtatëzanisë, kujdesit që ka ndaj vetes por ajo çfarë ra në sy ishin dy karakteristika që ajo ka nxjerrë në pah dhe që i dashuron vërtet shumë tek bashkëshorti i saj, Luizi.

‘E kam mësuar që në Big por nuk e dija që do e kishte kaq shumë të theksuar dhe jashtë shtëpie. Qetësia dhe durimi, dhe kur unë jam me ‘hormonet e shtatëzanisë’. Po si mo Luiz nuk u bëre njëher me nerva?’- shkruan Kiara.

Share With:
Translate »
80 Views