Kiara nuk duroi dot më, sapo na tregoi se e ka gjetur emrin e vajzës

Moderatorja e njohur Kiara Tito së shpejti do të behët nenë e një vajzë.

Pak orë më parë ajo ka zbuluar inicialet e vajzës, ku ishte shprehur “Mirmëngjes nga bebi E”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Mesa duket emri i vajzës do të filloj me shkronjën E.

Kujtojmë se çifti janë të lumtur dhe po i shijojnë ditët me njëri tjetrin.

Share With:
Translate »
46 Views