Kiara pozon nga plazhi pas lindjes dhe duket në super formë

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito, u bë nënë për herë të parë në fund të muajit prill.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 dhe partneri i saj, Luiz Ejlli, kanë mirëpritur një vajzë, Luna Mari.

Ajo tani po shijon disa ditë të mira pushimi me familjen në jug të Shqipërisë.

Ndërkohë, moderatorja nuk ka munguar me disa fotografi ku ka vënë në pah linjat trupore.

Kiara shihet se ka arritur sërish një fizik atraktiv përkundër se ka pak muaj që nga lindja.

Të shumta qenë edhe komentet pozitive që ka marrë nga miqtë e ndjekësit krahas postimit.

Kiara dhe Luizi u njohën në edicionin e dytë të Big Brother, ku edhe nisën romancën e tyre.

Share With:
Translate »
57 Views