Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni me veprimin e fundit

Prej disa javësh në rrjet po përflitet për një shtatzëni të Kiara Titos. Thuhet se miqtë e moderatores e kanë zbuluar lajmin për mediat, por vetë Kiara ende nuk ka reaguar.

Megjithatë me veprimin e fundit ajo i ka shtuar dyshimet. E ftuar në javën e Modës në Milano, Kiara është shfaqur me veshje “oversize”, pra të gjera.

Kaq është dashur dhe ndjekësit kanë nisur dyshimet se Kiara është vërtet shtatzënë dhe po fsheh barkun.

Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni me veprimin e fundit

Share With:
Translate »
58 Views