Kim Kardashian poston foton e ëmbël të fëmijëve të saj: Ndonjëherë mjafton një përqafim

Një lajm ndryshe, këtë herë aspak nga familja mbretërore, por nga familja e Kim Kardashian West. Një foto e postuar nga Kim do ta ngroh zemrën tuaj shumë. Ajo përherë poston foto të fmijëve të saj, plot dashuri dhe përqafime kështu duken ata përherë, qoftë edhe pas ndonjë zënke tejet normale në çdo familje.

Kim  ditën e sotme ka postuar një foto të ëmbël të djalit të saj Saint, së bashku me vajzën e vogël e cila është vetëm 4 muajshe, Chicago. Vëllai dhe motra duken shumë të afërt dhe tejet dashuri ka në këtë foto. “Të gjithë kemi nevoj vetëm për një përqafim”, kështu ka shkruar Kim në foton e ëmbël të fëmijëve të saj.

Sa i përket një fëmije të katërt? Ajo është mirë … tani për tani.

Share With:
Translate »
709 Views