Kim ribashkohet me ishin e saj Kanye West në ndeshjen vajzës së tyre North, po Pete?

Kim Kardashian dhe ish-bashkëshorti i saj Kanye West lanë mënjanë mosmarrëveshjet mes tyre për t’u bashkuar dhe për të parë vajzën e tyre North duke luajtur basketboll.

Ish-bashkëshortët u ribashkuan në një palestër pranë Thousand Oaks, Kaliforni. Të ulur pranë njëri-tjetrit ndërsa shikonin vajzën e tyre më të madhe duke treguar aftësitë e saj në basketboll.

Dëshmitarët okularë thanë se dyshja ‘flisnin herë pas here gjatë gjithë mbrëmjes dhe u shfaqën të afërt me njëri-tjetrin’ sipas TMZ.

Ata gjithashtu deklaruan se prindërit ruanin një profil të ulët dhe nuk u përfshinë shumë në brohoritje, duke thënë se nuk donin të tërhiqnin vëmendjen te vetja.

Kjo është padyshim një shenjë e mirë e bashkë-prindërimit të suksesshëm, të cilin Kim dhe Kanye kishin treguar tashmë se mund ta bëjnë pa problem.

Megjithatë, gjërat duket se janë të njëtrajtshme mes Kanye dhe Kim për momentin, pasi ajo postoi në Instagram të dielën për t’i uruar atij ditën e baballarëve.

Kim ndau një foto të burrit të saj të tretë dhe katër fëmijëve të tyre – North, djali Saint gjashtë vjeçar, vajzën Chicago 4 vjeç dhe djalin Psalm 3 vjeçar në Instagram Stories.

Ajo shkroi: ‘Faleminderit që je babai më i mirë për fëmijët tanë dhe i do ashtu siç i do! Gëzuar Ditën e Baballarëve Ye!’

Share With:
Translate »
40 Views