Kim zbulon emrin e dytë të vogëlushes Chicago dhe kuptimi i tij është i adhurueshëm

Kim Kardashian u bë nënë për herë të tretë në muajin janar, kur Chicago erdhi në jetë përmes nënës surrogate.

My baby Chi 💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ndryshe nga North dhe Saint, ylli i “Keeping Up With Kardashian” ka prefereruar të vendosë dy emra për vogëlushen Chicago. Në një postim në “Instagram”, 37-vjeçarja shpërndau një selfie të ëmbël me Chicagon duke zbuluar edhe emrin e dytë të saj. Kim ka zgjedhur të vendosë të njëjtin emër që mban edhe ajo, Noel. “Chi – Noel” – shkruan Kim krahas fotos së postuar në Instagram së bashku me të voglën e saj.

He loves her so much

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Por ky emër nuk është aspak surprizë për fansat, të cilët dyshonin se ky do të ishte emri i vërtetë i vogëlushes përpara se ajo të vinte në jetë.

Gjatë intervistave, Kim u shpreh se kërkonte të njëjtën shkronjë si të North, ndaj dhe fansat komentonin se Noel do të ishte patjetër zgjedhja e Kim.

💕 Chi 💕 Noel 💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Sakaq, Omari është emri i dytë që mban edhe bashkëshorti i Kim Kardashian, Kanye West.

Share With:
Translate »
612 Views