Kishin fëmijëri të varfër, sot janë 20 yje të futbollit

Jeta jo gjithmonë tregohet e drejtë me ne. Edhe për futbollistët e mëposhtëm jeta ka qenë e vështirë. Ata kanë kaluar një fëmijëri të varfër por falë talentit, punës dhe fatit, ata janë sot yje të futbollit. 
20. ADRIANO

19. STEVEN PIENAAR

18. YURI ZHIRKOV

17. ALEXANDER HLEB

16. ROBINHO

15. ANTONIO CASSANO

14. SAMUEL ETO’O

13. DANTE

12. DANI ALVES

11. YAYA TOURE

10. WAYNE ROONEY

9. CARLOS TEVEZ

8. ALEXIS SANCHEZ

7. LUKA MODRIC

6. ANGEL DI MARIA

5. NEYMAR

4. ZLATAN IBRAHIMOVIC

3. FRANCK RIBERY

2. LUIS SUAREZ

1. CRISTIANO RONALDO/Kids’ Time

Share With:
Translate »
779 Views