Kjo 5-vjeçare nga Nigeria është cilësuar si vajza më e bukur në botë!

Portreti i një vogëlusheje 5-vjeçare nga Nigeria ka ‘tërbuar’ instagramin. Fotografi Mofe Bamuywa publikoi 3 foto të vajzës që quhet Jared dhe kaq mjaftoi që portreti i saj të quhet si më i bukuri në botë. Me një qëndrim si të një modeleje profesioniste, shikimin e thellë me sytë e zinj pis, lëkurën e lëmuar dhe flokët kaçurelë, edhe pse në një moshe fare të vogël, Jared përcjell forcë nëpërmjet kësaj fotoje. Megjithatë fotografi ka patur edhe kritika për mënyrën e pozimit të vajzës, pasi sipas tyre një fëmijë mund të pozojë shumë më bukur duke qeshur! Ndërkohë Jare theu internetin dhe ta gëzojë çmimin si vajza më e bukur në botë.

Share With:
Translate »
1265 Views