Kjo bebushe shqiptare sot është nënë e një djali dhe modele në Amerikë

Sot ajo është vetë nënë e një djali dhe modele që po synon majat në Amerikë. Bëhet fjalë për Miss Universe Albania 2012, Adrola Dushi. Siç duket bukuroshja ditën e sotme është bërë nostalgjike dhe i është rikthyer albumit me fotot nga fëmijëria. Ajo ka postuar foto nga viti 1994 kur ishte ende bebushe dhe një foto të vitit 2002 ku tiparet kanë marrë formë dhe vazhdojnë të ruhen edhe sot. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1126 Views