Kjo foto e Matinit është gjëja më e bukur që keni parë sot

Është kopje e nënës së tij. Matin Bhluli, nipi i këngëtares së famshme Shyhrete Behluli, ka filluar të rritet dhe po vërehen qartë tiparet e fytyrës së tij të ëmbël.
Vogëlushi do t’i ngjajë krejtësisht nënës së tij Leartës, pasi që nga ajo ka trashëguar sytë dhe po ashtu tiparet e lëkurës.
Matini i vogël do të jetë një biond sykaltrosh dhe tejet simpatik, e këtë e provon më së miri një fotografi që Learta ka publikuar në Instagram.

Share With:
Translate »
653 Views