Kjo vogëlushe sot është këngëtare dhe feston ditëlindjen

Vogëlushja që shihni në foton e mësipërme, sot është një artiste e njohur. Ajo është Yllka Kuqi, këngëtare dhe autore këngësh. Yllka Kuqi apo “Giorgia” kosovare është ndër këngëtaret e rralla që ka bërë bum që në paraqitjen e parë në skenë.

Ditën e sotme ajo feston ditëlindjen e saj të 35-të dhe është kthyer mbi 3 dekada pas për të kujtuar një nga ditëlindjet e fëmijërisë. /Kids’ Time 

Share With:491 Views