Kjo vogëlushe sot është një nga vajzat më bukuroshe të showbiz-it shqiptar

Sot është një ditë e veçantë për modelen shqiptare me famë ndërkombëtare, Angela Martini.

Ajo feston 35-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë speciale ka zgjedhur që të të befasojë ndjekësit e saj me disa fotografi nga fëmijëria. Angela është bërë nostalgjike dhe ka ndarë disa pamje të shumë viteve më parë.

  

Kujtojmë që më herët modelja ka botuar një libër për jetën e saj, në të cilin përshkruante gjithçka nga fëmijëria, divorci i prindërve deri te karriera në SHBA.

Share With:
Translate »
359 Views