Klea Huta dhe Elgit Doda imitohen nga fëmijët, këto foto do ju zbukurojnë ditën

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyer të “showbiz-it” shqiptar. Që pas bërjes publike të lidhjes së tyre ata kanë fituar edhe më shumë zemrat e publikut, të cilët i mbështesin në karrierën e tyre.
Ditën e sotme Elgiti ka publikuar në “Instagramin” e tij dy foto ku tregon se fansat e tyre nuk janë vetëm të rriturit, por edhe fëmijët. Në postimin e tij shfaqen dy fëmijë të vegjël që imitojnë fotot në çift të Kleas dhe Elgitit. Fotoja e parë është ajo të cilën dyshja zgjodhën për të bërë lidhjen publike, ndërsa e dyta është një nga imazhet e bukura të Kleas dhe Elgitit. Ngjashmëria mes tyre dhe mënyra si janë realizuar të bëjnë të mendosh sikur në foto nuk shfaqen dy vogëlushë të tjerë, por Klea dhe Elgiti në fëmijëri.

Share With:
Translate »
1001 Views