Klinton Zeqiraj: Kur isha i vogël luaja me kukulla

Një nga prezantuesit më të komentuar në media, që shpesh vihet në qendër të vëmendjes me thumbimet që i bën VIP-ave, Klinton Zeqiraj ka hapur dyert e shtëpisë për emisionin “Summer T” në Tema Tv.

Teksa tregonte ambientet e shtëpisë, Klinton prezantoi me publikun edhe të ëmën e cila tregoi se ai kur ka qenë i vogël ishte fëmijë i urtë dhe i sjellshëm.

“Ma tregoji që luaja gjithmonë me kukulla. Makinat nuk i kisha qejf, vetëm kukullat”, u shpreh Klintoni.

 

Share With:
Translate »
856 Views