Kourtney Kardashian më në formë se kurrë, me disa foto pranë djalit zbulon format perfekte fizike

Kourtney Kardashian ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj disa foto në te cilat shfaqej me djalin e vogël, Reign. Fansat e miliarderes kanë nisur menjëherë të komentojnë duke treguar dashuri dhe adhurim ndaj këtyre momenteve të ëmbla. Ylli i ‘Keeping Up With The Kardashians’ ka zbuluar format perfekte fizike e veshur me një bluzë të shkurtër të bardhë si dhe pantallona të shkurtra në po të njëjtën ngjyrë.
Kjo nuk është hera e parë ku Kourtney tërheq vëmendjen e ndjekësve për shkak të trupit të saj i cili është komentuar gjerësisht në rrjet.
Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë, Kardashian u kthye nga pushimet në Evropë, ku festuan ditëlindjen e Kylie Jenner.

 

Share With:
Translate »
383 Views