Dalin pamjet nga dasma e vajzës së Stefi Priftit

Ditën e sotme, vajza e madhe e këngëtarit të njohur shqiptar, Stefi Prifti, u martua me partnerin e saj Gezim Meta. Dasma është mbajtur në një nga hotelet luksoze në Tiranë ku dhe të ftuar janë shumë familjar dhe miq të çiftit.

Të ftuarit kanë filluar të ndajnë video dhe foto nga dasma ku në sy padyshim ka rënë Maria e cila shkëlqen me fustanin e bardhë.  Ajo ka zgjedhur një fustan saten stil princeshe, ndërkohë që flokët i ka leshura dhe me onde.

Siç shihet dhe në video, Maria dhe Gëzimi shfaqen mjaft të lumtur teksa vallëzojnë së bashku nën ritmet e muzikës shqiptare.

Share With:
Translate »
1065 Views